Homelink

Styret

Styret
Styret, fra venstre: Kyrre Esaiassen, Marco Johansson, Kjetil Stensholt, Rune Sandbakk og Jan Håkonsen. Bak fra venstre, teknisk utvalg: Bjørn Norum, Arnold Sagen, Håvard Thorsrud og Kjell Arve Bjørnestad.



Oversikt og kontaktinformasjon til styret i Norske Takstolprodusenters Forening:

Formann:
  Jan E. Håkonsen Tlf: 77 09 31 12
  Takstolfabrikken AS Mob: 481 54 620
  Gåra Priv: 77 06 10 09
  9475 Borkenes
 
E-post: post@takstolfabrikken.com
Nestformann:
  Marco Johansson Tlf: 37 40 03 05
  Alfa Tre Sør AS Mob: 92 82 69 00
  Reddalsveien 47 E-post: marco@alfatre.no
  4886 Grimstad



Kasserer:
  Rune Sandbakk Tlf: 57 87 28 80
  Pretre AS Mob: 91 39 82 40
  Postboks 162 Priv: 57 87 15 24
  6781 Stryn
 
E-post: rune@pretre.no
Sekretær:
  Kjetil Stensholt
Tlf: 33 43 00 20
  Optimera Byggsystemer AS Mob: 909 49 504
  Høyjordvn. 700 E-post: kjetil.stensholt@optimerabygg.no
  3158 Andebu



Varamann:
  Kyrre Esaiassen Tlf: 78 43 79 50
  Alta Takstoler AS Mob: 97 58 13 22
  Postboks 1168 E-post: kyrre@altatakstoler.no
  9504 Alta

 

Sekretariat (også medlem i teknisk utvalg):
  Per Skogstad Mob: 951 00 348
  Treteknisk Tlf:
988 53 333
  Postboks 113 Blindern E-post: per.skogstad@treteknisk.no
  0314 Oslo

 

Leder teknisk utvalg
  Siv.ing. Håvard  Thorsrud Tlf: 90 02 02 83
  Basaltveien 39
Priv: 67 14 87 73
  1359 Eiksmarka
E-post: havard.thorsrud@gmail.com

Medlem teknisk utvalg
  Bjørn Norum Tlf: 62 54 14 15
  c/o P.B.M. A/S Mob: 908 46 310
  Øvre 13 Priv: 62 52 92 75
  2322 Ridabu E-post: bjorn.norum@pbm.no
   

Medlem teknisk utvalg
  Arnold Sagen Tlf: 993 25 832
  Jatak AS E-post: arnold.sagen@jatak.no
  Mosseveien 20

  1640 Råde
 


Medlem teknisk utvalg
  Kjell Arve Bjørnestad Tlf: 901 54 489
  Pretre AS E-post: kjell@pretre.no
  Postboks 162

  6781 Stryn

Bedriftene

Finn en takstolbedrift nær deg.
Østfold | Oslo og Akershus | Hedmark | Oppland | Buskerud | Vestfold | Telemark | Agder | Rogaland | Bergen - Hordaland | Sogn og Fjordane | Møre og Romsdal | Trøndelag | Nordland | Troms | Finnmark | Assosierte medlemmer

Brosjyrer

Foreningen har utarbeidet brosjyrer med mye infomasjon og mange eksempler.

Foredragene fra Trekonstruksjoner

Se foredragene fra kurs i Trekonstruksjoner.

Foredragene fra Produksjonskurs

Se foredragene fra Produksjonskurs - Trekonstruksjoner med spikerplater.

Styret

Kontaktliste til styret.

Vår videosamling

Se våre videoer som viser konstruksjon, bruk og montering av mange aktuelle konstruksjoner.